مزاج خود را تشخیص دهید

جهت تشخیص مزاج خود اینجا را کلیک نمایید. در آنجا بک پرسشنامه وجود دارد که با کلیک بر روی«ادامه» و تکمیل سوالات آن در خصوص سیستم بدن و ویژگی های جسمی و روحی خود می توانید مزاج خود را به صورت نموداری مشاهده نمایید

کتابهای طب سنتی ایران

سلامتگاه طب سنتی ایران


ساعات کار سلامتگاه طب سنتی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

روزهای یکشنبه و چهارشنبه

استاد ناظر دکتر محسن ناصری

دانشیار دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد

متخصص فارماکولوژی و طب سنتی ایران

تلفن مطب:  22865212

روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 20

تلفن کلینیک کوروش:  22247007

روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت 16 تا 20

تلفن پیک دارو بعد از ویزیت:   09109104047

دکتر مجاهدی،دکتر قرائتی،دکتر مظفر پور

دکتر برهانی،دکتر حلاوتی،دکتر علی اصل

دکتر نوزاد، دکتر رضائی پور،دکتر فیض آبادی ، دکتر بابائیان

دکتر نوزاد، دکتر رضائی پور،دکتر فیض آبادی ، دکتر بابائیان

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 17:11
 
معرفی سلامتگاه طب سنتی ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

درمانگاه طب سنتی ایران دانشگاه شاهد دربهار سال 1390 از خیابان ایتالیا به پاسدارن منتقل گردید و با توجه به افزایش فضا و امکانات اقدام به توسعه بخش­های درمانی نمود. در حال حاضر سلامتگاه دارای 5 اتاق معاینه، کتابخانه تخصصی با بیش از 2000 عنوان کتاب، داروخانه طب سنتی و فرآورده های طبیعی، واحد اعمال یداوی می باشد.

این درمانگاه آموزشی دو روز در هقته در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 13 آماه پذیرش بیماران می باشد. داروخانه همه روزه از ساعت 8 الی 13 در حال ارائه خدمات به بیماران می­باشد.

آقای دکتر محسن ناصری ـ مدیرگروه طب سنتی ایران، دانشگاه شاهدـ به همراه دستیاران خود در این سلامتگاه به مداوای بیماران مشغول می باشند.

دستیاران طب سنتی زیر نیز در این درمانگاه زیر آقای دکتر ناصری مشغول به فعالیت می باشند: دکتر مرتضی مجاهدی، دکتر حمید کمالی، دکتر مهدی برهانی، دکتر سیدعلی مظفرپور، خانم دکتر علی اصل، خانم دکتر قرائتی، دکتر ناصر رضایی پور، دکتر بابائیان، دکتر شریفی، خانم دکتر مرتجی، خانم دکتر حاجی علی نیلی

داروخانه تخصصی طب سنتی ایران دارای فرآورده های طبیعی و گیاهان دارویی بصورت مفردات وهمچنین داروهای مرکب که در آزمایشگاه تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد ساخته می­شوند، باشد.

در این داروخانه بیش از 80 داروی مرکبه و 100 داروی مفرده موجود بوده و علاوه بر داروها جهت اشاعه و فرهنگ سازی طب سنتی در بین مردم کتابهای طرح احیاء میراث مکتوب طب سنتی ایران را نیز دارا می باشد.

واحد اعمال یداوی نیز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه توسط دستیاران دایر بوده و روشهای درمانی مانند: ماساژ، رفلکسولوژی، فصد و حجامت برای بیماران ارائه می گردد.

 
آدرس سلامتگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آدرس: تهران- خ دکتر شریعتی- خ قبا

تلفن:  22865212

ایمیل: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس : تهران - خیابان دکتر شریعتی - پایین تر از حسینیه ارشاد- خیابان دشتستان سوم  پلاک 17

تلفن: 22882521

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 17:15
 


کارگاه آموزش طب سنتی

سلامتی در همین حوالی است...

پنجمین دوره آموزشی و کاربردی «زندگی سالم از دیدگاه طب سنتی ایران» به همراه کارگاه تخصصی *تغذیه با دیدگاه بالینی* با تدریس ارزشمند استاد محترم جناب آقای دکتر محسن ناصری و حضور فعال دانش آموختگان و دانشجویان تغذیه در روز 5شنبه 30 دی 1395 ساعت 10-8 در موسسه نوین پژوه برگزار گردید. در این کارگاه، یافته های تغذیه نوین ارائه شده و با هدایت استاد و با رویکرد تلفیقی طب نوین و طب سنتی ایران، نتایج کاربردی فراوانی در رژیم درمانی حاصل می شود.


نمایش اطلاعات کارگاه

نشست کاربردی «سالم باشیم» توسط استاد کمالی نژاد در آذر ماه 95 با استقبال مخاطبین برگزار گردید. اطلاع رسانی کارگاه های بعدی در همین وب سایت

آمار بازدید از سایت